![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Merc | |
![]() |
Cinema Addict - 1216 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2006
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 65 | The Return (2003) - Feb 08, 2012 |
| 65 | Moving Midway (2007) - Feb 07, 2012 |
| 65 | Bug (2007) - Feb 05, 2012 |
| 70 | Margin Call (2011) - Feb 04, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Feb 04, 2012 |
| 70 | Senna (2010) - Feb 03, 2012 |
| 80 | Streets of Fire (1984) - Jan 31, 2012 |
| 70 | Warrior (2011) - Jan 28, 2012 |
| 60 | The Rum Diary (2011) - Jan 28, 2012 |
| 75 | Basket Case (1982) - Jan 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |