Merritt

merritt
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2010
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 37% The Karate Kid, Part III (1989) - Rated 11 Jul 2010
10 1% The Next Karate Kid (1994) - Rated 11 Jul 2010
60 26% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 11 Jul 2010
68 39% The Karate Kid (1984) - Rated 11 Jul 2010
70 52% The Karate Kid (2010) - Rated 11 Jul 2010
30 6% When in Rome (2010) - Rated 11 Jul 2010
70 52% Valentine's Day (2010) - Rated 11 Jul 2010
90 91% The Departed (2006) - Rated 11 Jul 2010
100 98% This Is It (2009) - Rated 11 Jul 2010
90 91% The Express (2008) - Rated 11 Jul 2010