![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mesacer | |
![]() |
Cinema Addict - 1012 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Burbs (1989) - Jun 05, 2011 |
| 75 | Total Recall (1990) - Jun 05, 2011 |
| 75 | Sneakers (1992) - Jun 05, 2011 |
| 75 | Dirty Harry (1971) - Jun 02, 2011 |
| 75 | Alive (1993) - Jun 02, 2011 |
| 65 | Crying Freeman (1995) - Jun 02, 2011 |
| 40 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jun 02, 2011 |
| 50 | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Jun 02, 2011 |
| 60 | Thinner (1996) - Apr 11, 2011 |
| 80 | Wallace and Gromit in 'A Matter of Loaf and Death' (2008) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |