Messiadbunny

messiadbunny
Movie Buff - 325 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 22% Daddy Day Care (2003) - Rated 13 Mar 2012
73 29% D3: The Mighty Ducks (1996) - Rated 13 Mar 2012
73 29% D2: The Mighty Ducks (1994) - Rated 13 Mar 2012
92 91% The Crow (1994) - Rated 13 Mar 2012
80 54% Creepshow 2 (1987) - Rated 13 Mar 2012
80 54% Creepshow (1982) - Rated 13 Mar 2012
50 6% Coyote Ugly (2000) - Rated 13 Mar 2012
72 28% Cop Out (2010) - Rated 13 Mar 2012
76 42% Contact (1997) - Rated 13 Mar 2012
81 63% Coneheads (1993) - Rated 13 Mar 2012