![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Metalbator | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Montreal, Canada
|

| 89 | Eyes Wide Shut (1999) - Sep 21, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Blue Velvet (1986) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Sep 21, 2010 |
| 87 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 21, 2010 |
| 77 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Rosemary's Baby (1968) - Sep 21, 2010 |
| 96 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 21, 2010 |
| 92 | The English Patient (1996) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Gladiator (2000) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |