Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Iron man 2
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Metasse
Movie Buff - 266 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Nefes - Mar 07, 2010
75 Casino - Feb 18, 2010
55 Slumdog Millionaire - Feb 18, 2010
45 Wedding Crashers - Feb 18, 2010
75 The Mist - Feb 18, 2010
75 The Matrix Revolutions - Feb 18, 2010
72 The Hurt Locker - Feb 18, 2010
70 The Last Samurai - Feb 18, 2010
70 Saving Private Ryan - Feb 18, 2010
68 Dawn of the Dead - Feb 18, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Metasse. Why not go rank more films, then come back and check it out again?