Metehan

metehan
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2012
Location: izmir, buca, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 46% Saw VI (2009) - Rated 20 May 2012
70 52% Saw V (2008) - Rated 20 May 2012
67 36% Saw IV (2007) - Rated 20 May 2012
64 19% Saw III (2006) - Rated 20 May 2012
67 36% Saw II (2005) - Rated 20 May 2012
65 28% Saw (2003) - Rated 20 May 2012
68 42% Saw (2004) - Rated 20 May 2012
76 78% The Tournament (2009) - Rated 20 May 2012
72 61% Gamer (2009) - Rated 20 May 2012
60 11% Predators (2010) - Rated 17 May 2012