![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mhamitlon157 | |
![]() |
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2011
Location: USA
|

| 51 | Tron: Legacy (2010) - Apr 25, 2011 |
| 91 | This Is Spinal Tap (1984) - Apr 25, 2011 |
| 70 | The Mask (1994) - Apr 25, 2011 |
| 75 | Dumb and Dumber (1994) - Apr 25, 2011 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 25, 2011 |
| 55 | Batman Forever (1995) - Apr 25, 2011 |
| 72 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Apr 25, 2011 |
| 82 | Liar Liar (1997) - Apr 25, 2011 |
| 35 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Apr 25, 2011 |
| 50 | Fun with Dick and Jane (2005) - Apr 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |