Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MiRaGe
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2009
Location: Mumbai, Maharashtra, India
Recent Rankings
79 Paranormal Activity (2009) - Aug 21, 2010
71 17 Again (2009) - Aug 21, 2010
79 Unthinkable (2010) - Aug 21, 2010
66 2012 (2009) - Aug 21, 2010
74 The Karate Kid (2010) - Aug 21, 2010
81 The Proposal (2009) - Aug 21, 2010
82 Kick-Ass (2010) - Aug 21, 2010
77 Up in the Air (2009) - Aug 21, 2010
85 Up (2009) - Aug 21, 2010
67 Avatar (2009) - Aug 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MiRaGe. Why not go rank more films, then come back and check it out again?