![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Michael | |
![]() |
Movie Buff - 358 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2007
Location: Raytown, Mo., USA
|
|
Bio: Film fanatic,tastes in film spans all genres.
| |

| 89 | Red Dragon (2002) - Feb 21, 2008 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Feb 21, 2008 |
| 88 | Bubba Ho-Tep (2002) - Feb 21, 2008 |
| 89 | Airplane! (1980) - Feb 21, 2008 |
| 92 | Apocalypse Now (1979) - Feb 21, 2008 |
| 89 | Spanglish (2004) - Feb 21, 2008 |
| 88 | The Sum of All Fears (2002) - Feb 21, 2008 |
| 95 | American Psycho (2000) - Feb 21, 2008 |
| 87 | Outbreak (1995) - Feb 21, 2008 |
| 93 | Mulholland Drive (2001) - Feb 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |