![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Michael666 | |
![]() |
Movie Buff - 399 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2008
Location: Naples, Florida, USA
|
|
Bio: Hobbies: Fishing, Kayaking, Guitar, RC Cars
| |

| 95 | Un Chien Andalou (1929) - Jul 20, 2009 |
| 86 | Big Momma's House (2000) - Jul 20, 2009 |
| 86 | Mickey Blue Eyes (1999) - Jul 20, 2009 |
| 90 | Gattaca (1997) - Jul 20, 2009 |
| 90 | The Cutting Edge (1992) - Jul 20, 2009 |
| 95 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jul 20, 2009 |
| 93 | Blade Runner (1982) - Jul 20, 2009 |
| 90 | Secret Window (2004) - Jul 20, 2009 |
| 80 | Juliet of the Spirits (1965) - Jul 20, 2009 |
| 88 | Superman: The Movie (1978) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |