![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Michellelmah | |
![]() |
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Victoria, Canada
|

| 85 | Chocolat (2000) - Feb 28, 2010 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Feb 28, 2010 |
| 84 | Ocean's Eleven (2001) - Feb 28, 2010 |
| 73 | Bride Wars (2009) - Feb 28, 2010 |
| 84 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Feb 28, 2010 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Feb 28, 2010 |
| 86 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Feb 28, 2010 |
| 55 | Syriana (2005) - Feb 28, 2010 |
| 84 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Feb 28, 2010 |
| 78 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |