![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mie | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | The Interpreter (2005) - Oct 14, 2010 |
| 85 | The Reader (2008) - Oct 14, 2010 |
| 75 | Chéri (2009) - Oct 14, 2010 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Oct 14, 2010 |
| 95 | Liar Liar (1997) - Oct 14, 2010 |
| 80 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Oct 14, 2010 |
| 75 | Yes Man (2008) - Oct 14, 2010 |
| 85 | Pokémon the First Movie: Mewtwo Strikes Back (1999) - Oct 14, 2010 |
| 73 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Oct 14, 2010 |
| 70 | Twilight (2008) - Oct 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |