![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MightyPuck | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2009
Location: CA, USA
|

| 90 | The Big Lebowski (1998) - Jul 16, 2009 |
| 85 | Chinatown (1974) - Jul 16, 2009 |
| 85 | The Shining (1980) - Jul 16, 2009 |
| 75 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jul 16, 2009 |
| 80 | The Deer Hunter (1978) - Jul 16, 2009 |
| 85 | Sin City (2005) - Jul 16, 2009 |
| 75 | Sideways (2004) - Jul 16, 2009 |
| 55 | Lethal Weapon 3 (1992) - Jul 15, 2009 |
| 80 | Ratatouille (2007) - Jul 15, 2009 |
| 75 | Good Will Hunting (1997) - Jul 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |