MikeGreene

mikegreene
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2007
Location: Marietta, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 19% Mr. Deeds (2002) - Rated 10 Nov 2007
90 67% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 10 Nov 2007
95 88% Enter the Dragon (1973) - Rated 10 Nov 2007
75 25% The Longest Yard (2005) - Rated 10 Nov 2007
90 67% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 10 Nov 2007
80 35% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 10 Nov 2007
65 12% Anger Management (2003) - Rated 10 Nov 2007
65 12% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 10 Nov 2007
75 25% Hellraiser (1987) - Rated 10 Nov 2007
95 88% Sin City (2005) - Rated 10 Nov 2007