![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mikeroe | |
![]() |
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
Bio: Father of 4, triathlete and hockey player. Fav movies include Dark Knight and Apocalypse Now. Fav TV show is The Wire.
| |

| 75 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 21, 2009 |
| 50 | Bubble Boy (2001) - Aug 21, 2009 |
| 60 | Felon (2008) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 21, 2009 |
| 60 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Aug 21, 2009 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Aug 21, 2009 |
| 50 | Land of the Dead (2005) - Aug 21, 2009 |
| 55 | Dazed and Confused (1993) - Aug 21, 2009 |
| 10 | Jackass: The Movie (2002) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |