![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mikewhite | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2009
Location: Huntsville, TX, USA
|

| 90 | The Green Mile (1999) - Jul 22, 2009 |
| 90 | Hotel Rwanda (2004) - Jul 22, 2009 |
| 90 | The Lion King (1994) - Jul 22, 2009 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 22, 2009 |
| 85 | Blade (1998) - Jul 22, 2009 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 22, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 22, 2009 |
| 90 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Jul 22, 2009 |
| 75 | Constantine (2005) - Jul 22, 2009 |
| 85 | Carrie (1976) - Jul 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |