Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Milan44
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2008
Location: Bilzen, Belgium
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Insomnia (2002) - Jun 13, 2009
97 Schindler's List (1993) - May 30, 2009
10 Who's Your Daddy? (2003) - May 30, 2009
68 Fun with Dick and Jane (2005) - May 30, 2009
98 Saving Private Ryan (1998) - May 30, 2009
75 Pearl Harbor (2001) - May 30, 2009
83 Hitman (2007) - May 26, 2009
76 Titanic (1997) - May 22, 2009
70 War of the Worlds (2005) - May 22, 2009
78 Meet the Parents (2000) - May 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Milan44. Why not go rank more films, then come back and check it out again?