Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MildSeven
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2011
Location: Chicago, Illinois, USA
Recent Rankings
88 True Grit (2010) - Mar 11, 2011
95 Yojimbo (1961) - Mar 11, 2011
84 The Illusionist (2010) - Mar 11, 2011
90 The Matrix (1999) - Mar 10, 2011
92 Papillon (1973) - Mar 10, 2011
85 Howard the Duck (1986) - Mar 10, 2011
99 The Thin Red Line (1998) - Mar 10, 2011
69 Joysticks (1983) - Mar 10, 2011
91 Kontroll (2003) - Mar 10, 2011
87 Cemetery Man (1994) - Mar 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MildSeven. Why not go rank more films, then come back and check it out again?