![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Milfadoodle | |
![]() |
Cinema Addict - 1080 Films Ranked
Member Since: May 23, 2007
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 28, 2012 |
| 70 | Earthlings (2003) - Nov 01, 2011 |
| 73 | The Century of the Self (2002) - Nov 01, 2011 |
| 78 | Sin Nombre (2009) - Jan 13, 2011 |
| 65 | Armadillo (2010) - Jan 13, 2011 |
| 82 | Restrepo (2010) - Jan 13, 2011 |
| 80 | True Grit (2010) - Jan 13, 2011 |
| 75 | The Fighter (2010) - Jan 13, 2011 |
| 75 | Black Swan (2010) - Jan 13, 2011 |
| 85 | 127 Hours (2010) - Jan 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |