Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MindScream
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Rear Window (1954) - Aug 18, 2009
60 Bowfinger (1999) - Aug 18, 2009
75 Underworld: Evolution (2006) - Aug 18, 2009
85 Dogma (1999) - Aug 18, 2009
90 The Untouchables (1987) - Aug 18, 2009
100 A Clockwork Orange (1971) - Aug 18, 2009
100 The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009
75 Zathura (2005) - Aug 18, 2009
0 Next (2007) - Aug 18, 2009
90 Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MindScream. Why not go rank more films, then come back and check it out again?