![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Miss Lucifer | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2008
Location: Messina, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Across the Universe (2007) - Sep 24, 2008 |
| 75 | Dan in Real Life (2007) - Sep 24, 2008 |
| 3 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Sep 24, 2008 |
| 93 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Sep 24, 2008 |
| 70 | Blood Diamond (2006) - Sep 20, 2008 |
| 70 | Pretty Woman (1990) - Sep 20, 2008 |
| 68 | Love Actually (2003) - Sep 20, 2008 |
| 60 | Spider-Man 2 (2004) - Sep 20, 2008 |
| 70 | The Little Mermaid (1989) - Sep 20, 2008 |
| 65 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Sep 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |