![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MisterPete | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2008
Location: USA
|

| 90 | All Quiet on the Western Front (1930) - Jan 26, 2008 |
| 75 | Vanilla Sky (2001) - Jan 26, 2008 |
| 80 | Princess Mononoke (1997) - Jan 26, 2008 |
| 75 | The Emperor's New Groove (2000) - Jan 26, 2008 |
| 80 | Con Air (1997) - Jan 26, 2008 |
| 75 | Superman: The Movie (1978) - Jan 26, 2008 |
| 70 | The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 26, 2008 |
| 85 | Election (1999) - Jan 26, 2008 |
| 80 | Memento (2001) - Jan 26, 2008 |
| 55 | Spider-Man 3 (2007) - Jan 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |