Miz

miz
Movie Buff - 276 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Dec 2006
50 29% The American President (1995) - Rated 29 Dec 2006
50 29% Godzilla (1998) - Rated 29 Dec 2006
50 29% Catch Me If You Can (2002) - Rated 29 Dec 2006
50 29% Infernal Affairs (2002) - Rated 29 Dec 2006
40 11% Conan the Destroyer (1984) - Rated 29 Dec 2006
60 44% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Dec 2006
60 44% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 29 Dec 2006
70 56% Die Hard 2 (1990) - Rated 29 Dec 2006
70 56% War of the Worlds (2005) - Rated 29 Dec 2006