Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mizuhara
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Mauá, Brazil, Brazil
Recent Rankings
90 Once (2007) - Sep 04, 2009
92 Breathless (1960) - Sep 04, 2009
91 The Edukators (2004) - Aug 23, 2009
91 Un Chien Andalou (1929) - Aug 23, 2009
97 Le Feu follet (1963) - Aug 23, 2009
40 Lady in the Water (2006) - Aug 23, 2009
5 Showgirls (1995) - Aug 23, 2009
92 Trainspotting (1996) - Aug 23, 2009
10 17 Again (2009) - Aug 23, 2009
92 Million Dollar Baby (2004) - Aug 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mizuhara. Why not go rank more films, then come back and check it out again?