![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mizzermike | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2009
Location: UK
|

| 6 | Slumdog Millionaire (2008) - Jul 14, 2010 |
| 90 | Shrek (2001) - Sep 25, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 25, 2009 |
| 80 | Waterworld (1995) - Sep 25, 2009 |
| 97 | Team America: World Police (2004) - Sep 10, 2009 |
| 95 | Bruce Almighty (2003) - Sep 10, 2009 |
| 65 | King Kong (2005) - Sep 10, 2009 |
| 80 | Liar Liar (1997) - Sep 10, 2009 |
| 70 | Saw IV (2007) - Sep 10, 2009 |
| 90 | 300 (2007) - Sep 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |