Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mizzou415
Movie Buff - 337 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2008
Location: USA
Recent Rankings
100 Aladdin (1992) - Sep 07, 2008
80 That Thing You Do! (1996) - Sep 07, 2008
70 Cool Runnings (1993) - Sep 07, 2008
75 The Fifth Element (1997) - Sep 07, 2008
75 Eurotrip (2004) - Sep 07, 2008
70 Munich (2005) - Sep 07, 2008
90 The Italian Job (2003) - Sep 07, 2008
100 The Truman Show (1998) - Sep 07, 2008
80 Cloverfield (2008) - Sep 07, 2008
60 In the Valley of Elah (2007) - Sep 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mizzou415. Why not go rank more films, then come back and check it out again?