![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mockingbirds | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Adventures of Sebastian Cole (1998) - Apr 23, 2009 |
| 90 | Rushmore (1998) - Apr 23, 2009 |
| 55 | Brazil (1985) - Apr 23, 2009 |
| 55 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 23, 2009 |
| 85 | Needing You... (2000) - Apr 23, 2009 |
| 85 | Moulin Rouge! (2001) - Apr 23, 2009 |
| 70 | Identity (2003) - Apr 23, 2009 |
| 80 | Heat (1995) - Apr 23, 2009 |
| 90 | The Graduate (1967) - Apr 23, 2009 |
| 85 | The Godfather (1972) - Apr 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |