![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mogomra | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: May 27, 2006
Location: USA
|

| 87 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Battlefield Earth (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |