Mohammed

mohammed
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2013
Location: Maca, K.S.A, Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: بدايتي الفعليه في عالم الأفلام من عام 2013 تقريباً :)

more Recent Ratings

93 98% Avengers: Endgame (2019) - Rated 28 Apr 2019
54 9% Hellboy (2019) - Rated 15 Apr 2019
82 83% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 24 Feb 2019
68 36% Roma (2018) - Rated 24 Feb 2019
70 43% A Star Is Born (2018) - Rated 24 Feb 2019
70 43% BlacKkKlansman (2018) - Rated 23 Feb 2019
71 50% The Favourite (2018) - Rated 23 Feb 2019
84 89% Green Book (2018) - Rated 22 Feb 2019
65 29% Cold Pursuit (2019) - Rated 20 Feb 2019
70 43% Oldboy (2003) - Rated 20 Feb 2019