Mojawi

mojawi
Movie Buff - 438 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: As a tall person I should pay for two seats at the theater.

more Recent Ratings

75 11% Intouchables (2011) - Rated 22 Oct 2015
85 41% Jurassic Park (1993) - Rated 22 Oct 2015
80 24% Tarzan (1999) - Rated 22 Oct 2015
85 41% End of Watch (2012) - Rated 22 Oct 2015
70 4% Drillbit Taylor (2008) - Rated 22 Oct 2015
95 68% Stalingrad (1989) - Rated 22 Oct 2015
80 24% The Bodyguard (1992) - Rated 22 Oct 2015
80 24% The Castle in the Sky (1986) - Rated 22 Oct 2015
80 24% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 22 Oct 2015
100 86% Goodfellas (1990) - Rated 22 Oct 2015