![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Moltar | |
![]() |
Cinema Addict - 1581 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2008
|
|
Message Sent!
Bio: hello i'm a doofus who catches flicks sometimes
take care | |

| 80 | The Chaser (2008) - Feb 08, 2012 |
| 95 | Vertigo (1958) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Network (1976) - Feb 02, 2012 |
| 35 | Tim and Eric's Billion Dollar Movie (2012) - Jan 31, 2012 |
| 80 | Battleship Potemkin (1925) - Jan 26, 2012 |
| 85 | Tony Takitani (2004) - Jan 26, 2012 |
| 95 | The Third Man (1949) - Jan 24, 2012 |
| 95 | The Passion of Joan of Arc (1928) - Jan 24, 2012 |
| 90 | The Exterminating Angel (1962) - Jan 23, 2012 |
| 55 | Immortals (2011) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |