Mongoose08

mongoose08
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2009
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 09 Jan 2009
"A very entertaining movie... could watch it over and over again."
10 14% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 09 Jan 2009
2% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Jan 2009
100 93% Grease (1978) - Rated 09 Jan 2009
"One of my favourite films. The best musical ever. :)"
92 77% Finding Nemo (2003) - Rated 09 Jan 2009
58 52% Scream 2 (1997) - Rated 09 Jan 2009
22 25% A Bug's Life (1998) - Rated 09 Jan 2009
99 85% Scream (1996) - Rated 09 Jan 2009
50 47% Ice Age (2002) - Rated 09 Jan 2009
25 31% Stuart Little (1999) - Rated 09 Jan 2009