![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MonkeyPants | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
|

| 70 | Shutter Island (2010) - Jan 06, 2011 |
| 55 | The Andromeda Strain (2008) - Jan 06, 2011 |
| 85 | Léon: The Professional (1994) - Jan 06, 2011 |
| 75 | Jarhead (2005) - Jan 06, 2011 |
| 80 | Poltergeist (1982) - Jan 06, 2011 |
| 65 | Harry and the Hendersons (1987) - Jan 06, 2011 |
| 75 | Kung Fu Hustle (2004) - Jan 06, 2011 |
| 75 | Grosse Pointe Blank (1997) - Jan 06, 2011 |
| 80 | From Dusk Till Dawn (1996) - Jan 06, 2011 |
| 75 | Highlander (1986) - Jan 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |