![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MontyCircus | |
![]() |
Film Freak - 838 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2010
Location: Windsor, Ontario, Canada
|

| 60 | Joan Rivers: A Piece of Work (2010) - May 19, 2012 |
| 80 | The Avengers (2012) - May 19, 2012 |
| 40 | Nurse Betty (2000) - Apr 26, 2012 |
| 40 | The Hunger Games (2012) - Apr 25, 2012 |
| 20 | Ju-on: The Grudge (2003) - Apr 24, 2012 |
| 60 | The Last Boy Scout (1991) - Apr 20, 2012 |
| 60 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Apr 15, 2012 |
| 20 | The Sweet Hereafter (1997) - Apr 15, 2012 |
| 60 | Beats Rhymes and Life (2011) - Apr 14, 2012 |
| 60 | The Raid: Redemption (2011) - Apr 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |