Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Moose
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: Liverpool Freak
Recent Rankings
64 Final Destination 2 (2003) - Apr 29, 2009
66 Desperado (1995) - Apr 29, 2009
70 The Da Vinci Code (2006) - Apr 29, 2009
89 Citizen Kane (1941) - Apr 29, 2009
61 Basic Instinct (1992) - Apr 29, 2009
65 American Pie (1999) - Apr 29, 2009
78 Bruce Almighty (2003) - Apr 29, 2009
80 The Wrestler (2008) - Apr 29, 2009
70 Knowing (2009) - Apr 29, 2009
83 Jaws (1975) - Apr 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Moose. Why not go rank more films, then come back and check it out again?