Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Moragorn
Movie Buff - 448 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2011
Location: UK
Recent Rankings
30 Seed of Chucky (2004) - Sep 27, 2011
60 The Interpreter (2005) - Sep 27, 2011
20 Hellboy (2004) - Sep 27, 2011
75 X-Men: First Class (2011) - Sep 27, 2011
85 Heat (1995) - Sep 27, 2011
35 Independence Day (1996) - Sep 27, 2011
40 Beethoven (1992) - Sep 27, 2011
0 Garfield (2004) - Sep 27, 2011
60 Maverick (1994) - Sep 27, 2011
45 WALL·E (2008) - Sep 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Moragorn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?