![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MorisBelvins | |
![]() |
Movie Buff - 373 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2008
Location: wilmington, delaware, USA
|
|
Message Sent!
Bio: O)))
| |

| 8 | Onibaba (1964) - Oct 26, 2010 |
| 8 | Annie Hall (1977) - Feb 23, 2009 |
| 7 | The Last House on the Left (1972) - Feb 23, 2009 |
| 8 | Opening Night (1977) - Feb 06, 2009 |
| 8 | Week End (1967) - Jan 08, 2009 |
| 9 | My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Jan 04, 2009 |
| 9 | Breathless (1960) - Jan 04, 2009 |
| 8 | Rumble Fish (1983) - Jan 04, 2009 |
| 8 | La Femme Nikita (1990) - Oct 12, 2008 |
| 1 | Cecil B. DeMented (2000) - Jun 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |