Mortenolesen

mortenolesen
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2012
Location: Frederiksberg, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 32% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 22 Apr 2012
50 21% Assassins (1995) - Rated 22 Apr 2012
53 29% Assassin's Creed - Lineage (2009) - Rated 22 Apr 2012
63 55% Arn: The Knight Templar (2007) - Rated 22 Apr 2012
61 47% Arn - The Kingdom at Road's End (2008) - Rated 22 Apr 2012
43 11% American Ninja V (1993) - Rated 22 Apr 2012
59 42% American Ninja 4: The Annihilation (1990) - Rated 22 Apr 2012
48 17% American Ninja 3: Blood Hunt (1989) - Rated 22 Apr 2012
58 39% American Ninja 2: The Confrontation (1987) - Rated 22 Apr 2012
63 55% American Ninja (1985) - Rated 22 Apr 2012