Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Morty
Film Freak - 953 Films Ranked
Member Since: May 20, 2010
Location: Norway
Recent Rankings
95 My Neighbor Totoro (1988) - Jun 02, 2010
90 Pink Flamingos (1972) - Jun 02, 2010
50 Fantastic Four (2005) - Jun 02, 2010
95 Koyaanisqatsi (1982) - Jun 02, 2010
85 The Doors (1991) - Jun 02, 2010
60 The China Syndrome (1979) - Jun 02, 2010
85 Pinocchio (1940) - Jun 02, 2010
100 Glen or Glenda (1953) - Jun 02, 2010
80 Double Indemnity (1944) - Jun 02, 2010
50 Chaplin (1992) - Jun 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Morty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?