![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MostUnusual | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2006
Location: USA
|

| 60 | Abbott and Costello Meet Frankenstein (1948) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Abominable Dr. Phibes (1971) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Contamination (1980) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alligator (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Altered States (1980) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Amazing Colossal Man (1957) - Aug 13, 2007 |
| 80 | An American Werewolf in London (1981) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Amityville Horror (1979) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Blood for Dracula (1974) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |