Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MovieGirl53
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2008
Location: USA
Recent Rankings
85 Sylvia Scarlett (1935) - Jun 20, 2008
90 Topper (1937) - Jun 20, 2008
85 The Awful Truth (1937) - Jun 20, 2008
95 Bringing Up Baby (1938) - Jun 20, 2008
85 Holiday (1938) - Jun 20, 2008
95 Gunga Din (1939) - Jun 20, 2008
75 Only Angels Have Wings (1939) - Jun 20, 2008
85 In Name Only (1939) - Jun 20, 2008
90 My Favorite Wife (1940) - Jun 20, 2008
85 His Girl Friday (1940) - Jun 20, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MovieGirl53. Why not go rank more films, then come back and check it out again?