![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MovieRank | |
![]() |
Film Freak - 649 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2008
Location: Germany
Age: 31
Gender: Male
|
|
Message Sent!
| |

| 57 | Larry Crowne (2011) - Aug 03, 2011 |
| 78 | The King's Speech (2010) - Mar 08, 2011 |
| 79 | Inception (2010) - Jul 29, 2010 |
| 73 | Along the Ridge (2006) - Mar 25, 2010 |
| 79 | Braveheart (1995) - Sep 03, 2009 |
| 72 | Y Tu Mamá También (2001) - Sep 02, 2009 |
| 39 | Friday the 13th (1980) - Aug 14, 2009 |
| 70 | Tous les matins du monde (1991) - Aug 11, 2009 |
| 76 | Gilda (1946) - Aug 02, 2009 |
| 80 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Jul 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |