Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MrBialas
Cinema Addict - 1468 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
9 Cloverfield (2008) - Jun 28, 2008
10 The Fall (2008) - Jun 28, 2008
8 Small Soldiers (1998) - Jun 28, 2008
5 The Omen (2006) - Jun 28, 2008
9 Peeping Tom (1960) - Jun 28, 2008
6 Deliver Us from Evil (2006) - Jun 28, 2008
7 Hot Fuzz (2007) - Jun 28, 2008
6 Snakes on a Plane (2006) - Jun 28, 2008
9 Sherlock Jr. (1924) - Jun 28, 2008
10 Play Time (1967) - Jun 28, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MrBialas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?