![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MrBrad92122 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 18, 2009 |
| 35 | Daredevil (2003) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 15 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 18, 2009 |
| 30 | Van Helsing (2004) - Aug 18, 2009 |
| 30 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Jaws (1975) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Armageddon (1998) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |