![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MrC00lnerd | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Norway
|

| 85 | Downfall (2004) - Aug 27, 2009 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Oldboy (2003) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Reign of Fire (2002) - Aug 27, 2009 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 27, 2009 |
| 90 | The Pianist (2002) - Aug 27, 2009 |
| 75 | Bulletproof Monk (2003) - Aug 27, 2009 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |