MrCreative

mrcreative
Film Freak - 576 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2012
Location: Pancevo, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 6% The Expendables 3 (2014) - Rated 15 Sep 2014
60 13% Lucy (2014) - Rated 15 Sep 2014
100 96% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 15 Sep 2014
95 88% Django Unchained (2012) - Rated 02 Mar 2013
95 88% Citizen Kane (1941) - Rated 02 Mar 2013
90 73% Spies Like Us (1985) - Rated 02 Mar 2013
85 54% Ghost (1990) - Rated 02 Mar 2013
90 73% Angels & Demons (2009) - Rated 02 Mar 2013
90 73% Saving Ryan's Privates (1998) - Rated 02 Mar 2013
100 96% Dune (1984) - Rated 02 Mar 2013