![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MrJoeIconis | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2011
Location: New York, New York, USA
|

| 93 | The Hunchback of Notre Dame (1996) - Aug 24, 2011 |
| 93 | Beauty and the Beast (1991) - Aug 24, 2011 |
| 88 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 24, 2011 |
| 100 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 24, 2011 |
| 88 | Twilight Zone: The Movie (1983) - Aug 24, 2011 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 24, 2011 |
| 93 | The Goonies (1985) - Aug 24, 2011 |
| 87 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 24, 2011 |
| 78 | Hook (1991) - Aug 24, 2011 |
| 92 | Schindler's List (1993) - Aug 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |