![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mr.Lambino | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: Rena, Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | The Man in the Iron Mask (1998) - Aug 02, 2009 |
| 79 | Mission: Impossible 2 (2000) - Aug 02, 2009 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Aug 02, 2009 |
| 66 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 02, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 02, 2009 |
| 56 | The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Aug 02, 2009 |
| 87 | Dances with Wolves (1990) - Aug 02, 2009 |
| 61 | The Scorpion King (2002) - Aug 02, 2009 |
| 60 | Aladdin: The Return of Jafar (1994) - Aug 02, 2009 |
| 92 | Platoon (1986) - Aug 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |