![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MrMovieBuff | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2009
Location: Phoenix, AZ, USA
|

| 80 | The Departed (2006) - Oct 28, 2009 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Oct 28, 2009 |
| 75 | The Crow (1994) - Oct 28, 2009 |
| 75 | The Mummy (1999) - Oct 28, 2009 |
| 100 | Dog Day Afternoon (1975) - Oct 28, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 28, 2009 |
| 30 | Elephant (2003) - Oct 28, 2009 |
| 80 | Lolita (1962) - Oct 28, 2009 |
| 85 | Memento (2001) - Oct 28, 2009 |
| 80 | Batman (1989) - Oct 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |